O nas

Error message

The file could not be created.


/'BIZI BI:/ - PRACOWITE PSZCZÓŁKI TECHNOLOGII INTERAKTYWNYCH

Jesteśmy polską firmą rodzinną i jesteśmy z tego dumni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zawsze szukając najodpowiedniejszych metod współczesnego storytellingu. Projektujemy oraz wdrażamy autorskie rozwiązania interaktywne i multimedialne. Oferujemy nasze umiejętności i doświadczenie w projektowaniu technologii, programowaniu, interaktywnych wizualizacjach 3D, nowoczesnej narracji i opracowaniu scenariuszy cyfrowych.

Naszymi klientami są instytucje i placówki kultury, takie jak: muzea, galerie czy biblioteki, a język cyfrowy, którym się posługujemy jest wykorzystywany również w projektach komercyjnych.

Nasze specjalizacje to:

  • projektowanie koncepcji: merytorycznych, technologicznych, wizualnych i przygotowanie kosztorysów wystaw;
  • wykonywanie na zamówienie “szytych na miarę” i nietypowych stanowisk ekspozycyjnych;
  • modelowanie wysokiej jakości wizualizacji: interaktywnych, 3D i 360°;
  • programowanie aplikacji.

ANETA ROGENBUK-UBA

Założycielka BZB Partners i koordynator projektów

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiowała Art and Technology for Next Generation Entertainment w Holandii oraz Historię Sztuki. W chwilach wolnych rozwija umiejętności szycia na maszynie oraz uwielbia jeździć na rowerze.

Wojciech Uba

Założyciel BZB Partners, projektant

Od ponad 20 lat projektuje, wymyśla i wdraża interakcje między człowiekiem i światem cyfrowym, programista-humanista. Po godzinach miłośnik muzyki, kuchni oraz sauny. Family man.

PIOTR KRÓLIK

Architekt, kopalnia pomysłów

Utalentowany artysta projektowania i wizualny. Studiował Architekturę na Politechnice Warszawskiej, a dorastał jako syn kustosza w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Konstruktor, pomysłodawca i przedsiębiorca. Wspaniały mąż i ojciec czwórki dzieci.